Producent wózków dla dzieci i fotelików samochodowych – Coletto
eko

EKO

Co robimy w naszej firmie by być EKO?

Odpowiedzialność za przyszłość naszej planety należy do nas wszystkich. W swojej działalności stosujemy rozwiązania, które pozwalają redukować ilość odpadów oraz przynosić zyski środowisku naturalnemu. Każda wielka zmiana zaczyna się od jednego człowieka. Jako firma propagujemy i zachęcamy naszych pracowników do inicjatyw ekologicznych.

 

Drugie życie

Nasze produkty pakowane są w kartony i wysyłane do klientów. Rozmiar kartonów jest zawsze stosowany do jego zawartości, by nie marnować tektury. Niewykorzystane czy uszkodzone kartony używane są powtórnie - pakujemy w nie reklamacje, wysyłamy części zapasowe, a nawet służą w magazynie do przechowywania częsci do wózków i fotelików oraz tapicerek.

 

Recykling to podstawa

Mało kto z nas wie, że tekturę możemy recyklingować nawet do 10 razy! Wszystkie opakowanie kartonowe, które nie nadają się do ponownego użytku są składowane, a następnie zebrana makulatura dostarczana jest do odpowiednich punktów zbiórki odpadów celulozowych.

 

Segregujemy

Segregacja odpadów zmniejsza ilość śmieci trafiających na wysypisko, dzięki czemu więcej odpadów można poddać recyklingowi. W naszej firmie znajdują się oddzielne pojemniki na szkło, papier i plastik, dzięki czemu pracownicy nie mają problemów z segregowaniem zużytych materiałów biurowych, opakowań foliowych czy bioodpadów.

Znajdź sklepy z naszymi produktami!