Producent wózków dla dzieci i fotelików samochodowych – Coletto
wózek wielofunkcyjny Coletto Fado FX

Fado FX

wersja Premium - budka z ekoskóry
wózek spacerowy coletto Jokko

Jokko

wózek wielofunkcyjny Coletto Dante

Dante

astin

Fado FX & Joggy

Blog

Fado wózek wielofunkcyjny Coletto

Dwa i trzy w jednym. Możliwości użytkowe wózków wielofunkcyjnych

,

Wózek dziecięcy jest jednym z najważniejszych przedmiotów dla malucha w pierwszych latach jego rozwoju: równocześnie wygodnym łóżeczkiem i bezpiecznym azylem na czas spacerów; siedzeniem, z którego może poznawać świat.

Jokko

Jak wybrać idealną spacerówkę?

,

Wybór idealnej spacerówki jest nie lada wyzwaniem. Musisz się zastanowić jakie funkcje są dla Ciebie priorytetem, a jakie będą miłym dodatkiem. Możesz stworzyć sobie listę, która ułatwi Ci wybór odpowiedniego modelu.

cascade

4 symptomy świadczące o tym, że dziecko wyrosło z fotelika

,

Każde dziecko jest inne, a więc i rośnie w innym tempie. Wybierając odpowiedni fotelik dla swojego potomka, powinniśmy się zatem kierować jego masą oraz wzrostem, a nie wiekiem.

nevia

Do kiedy wozić dziecko w wózku?

,

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i moment, w którym zrezygnujemy z wózka, jest tak naprawdę kwestią indywidualną. W tym wpisie podpowiemy Ci, do kiedy wozić dziecko w gondoli, do kiedy w spacerówce, jak rozpoznać, że jest gotowe do rezygnacji z wózka i co zrobić, gdy dziecko wciąż chce poruszać się w wózku.

amortyzacja - craft

Amortyzacja jako kluczowy element w wózkach dziecięcych

,

Na rynku jest wiele modeli wózków, mają różne rozwiązania techniczne, które odpowiadają różnym potrzebom. Wszystko to sprawia, że młodym rodzicom nieraz naprawdę ciężko podjąć decyzję, jaki wózek wybrać. Dlatego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kwestie najważniejsze. Jakie? Podpowiadamy.

Znajdź sklepy z naszymi produktami!