Producent wózków dla dzieci i fotelików samochodowych – Coletto
Maya Automatic

Nowe kolory Maya Automatic

Wózek spacerowy na wiosnę i lato
Axiss Premium

Wózek AXISS PREMIUM

Odporna i trwała ekoskóra
ZOKKY

Nowa marka wózków!

Zokky by Coletto
Fado ECO

Fado ECO

Wysokogatunkowa ekoskóra
fotelik samochodowy sintra isofix i-size

Obrotowy fotelik Sintra S2

I-SIZE 40-105 cm

Blog

eco

Stylowe i praktyczne wózki z ekoskóry – idealne na jesień i zimę

,

Jesień i zima to pora roku, która zachęca do ciepłych i komfortowych rozwiązań. Wielu rodziców, poszukując praktycznych i modnych opcji dla swoich maluchów, sięga po wózki z ekoskóry, a to z kilku ważnych powodów. Dlaczego wózki z ekoskóry są idealnym wyborem na chłodniejsze miesiące?

Maya auto

Najlepszy wózek spacerowy na sezon wiosna/lato

,

Wybierając spacerówkę na wiosnę i lato warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Powinna ona być wygodna dla dziecka i rodzica, bo przez kilka lat pokonają wspólnie wiele kilometrów. 

fado

Z małym dzieckiem na zakupach. Jak przewozić rzeczy w wózku?

,

Zakupy z niemowlęciem to codzienność wielu rodziców. Gdy maluszka nie można zostawić w domu, nie ma innego wyjścia. Gdzie jednak przewozić zakupione produkty, by wszystkim było wygodnie, a wyprawy do sklepów, znajomych czy restauracji nie nastręczały trudności?

maya

Jak zabezpieczyć dziecko przed wypadnięciem z wózka?

,

Wypadnięcia dzieci z wózka wbrew pozorom zdarzają się dosyć często. Zwykle są niegroźne, chociaż czasami mogą być poważniejsze - gdy malec uderzy się głową o twardą powierzchnię. Sprawdźmy, jak im zapobiegać.

spanie

Czy foteliki samochodowe mają funkcję spania?

,

Nic nie usypia dzieci lepiej niż długa jazda samochodem – zwykle prędzej czy później zasypiają w swoich fotelikach, budząc się dopiero po zatrzymaniu auta. W ten sposób podróż mija im szybko i przyjemnie, ale czy na pewno wygodnie i bezpiecznie? 

dante swieta

Pierwsze Święta z maluszkiem - jak się do nich przygotować?

,

Narodziny maluszka to wielkie wydarzenie w życiu rodziny, a pierwsze spędzone z nim Święta pamięta się przez całe życie. Jak się do nich przygotować, by upłynęły w spokoju i radości?

 

 

Znajdź sklepy z naszymi produktami!