Producent wózków dla dzieci i fotelików samochodowych – Coletto
os czasu

O nas

 

I tak to się zaczęło...

Dwóch członków rodziny mających duże doświadczenie w branży dziecięcej, postanowiło połączyć siły i zrobić zamieszanie na polskim rynku, tworząc markę Coletto. W sprzedaży były głównie ciężkie, stalowe wózki tzw. "transformersy", w których gondola przekształcała się w spacerówkę. Dlatego w 2008 roku powstał lekki, aluminiowy Austin w wersji 3 i 4-kołowej z oddzielną spacerówką, który od razu stał się hitem. 

 

Obrotowa rewolucja

Rok później zrobiliśmy rewolucję wprowadzając na rynek Matteo, który obracał się o 360 stopni. Gondolę i spacerówkę można było ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, bez wypinania z konstrukcji.

 

Nowy rozdział

W tym samym roku stworzyliśmy nasze pierwsze foteliki samochodowe - Santino i Sportivo. Przez lata przechodziły zmiany techniczne oraz stylistyczne i nadal są jednymi z najlepiej sprzedających się fotelików z naszej oferty. 

 

Zgrany zespół to podstawa

Tworzymy energiczny, pełen pasji i zaangażowania zespół. Niektórzy z nas są z firmą związani od samego początku. Opieramy się na ich wiedzy i doświadczeniu, jednocześnie szukając nowych inspiracji i starając się, by to co tworzymy nigdy nie było nudne.

 

Uczymy się od Was!

Firma rozwija się wraz z rosnącymi potrzebami i świadomością rodziców na temat bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności. Media społecznościowe sprawiają, że jesteśmy bliżej Was, bo bezpośrednio dzielicie się z nami opiniami i oczekiwaniami. Każda sugestia jest dla nas cenną wskazówką.

To dzięki Wam możemy być coraz lepsi!  

 

Znajdź sklepy z naszymi produktami!