Producent wózków dla dzieci i fotelików samochodowych – Coletto
Axiss Premium

Wózek AXISS PREMIUM

Odporna i trwała ekoskóra
Dizzi

Nowość!

Wózek spacerowy DIZZI
ZOKKY

Nowa marka wózków!

Zokky by Coletto
Fado ECO

Fado ECO

Wysokogatunkowa ekoskóra
fotelik samochodowy sintra isofix i-size

Sintra Isofix

I-SIZE 40-105 cm

Aktualności

Nowość! Axiss i Axiss Premium

Najnowszy wózek z naszej kolekcji to doskonałe połączenie stylu, wygody i funkcjonalności. Lekki, ale wytrzymały aluminiowy stelaż zapewnia stabilność i manewrowość. Może być łatwo składany i rozkładany za pomocą jednej ręki, co ułatwia przechowywanie i transport. Duże, wytrzymałe koła żelowe świetnie sprawdzają się zarówno na gładkich powierzchniach, jak i na nierównych terenach. Przednie koła są skrętne, co ułatwia manewrowanie, a amortyzacja sprawia, że jazda jest wyjątkowo płynna i komfortowa. Axiss posiada również dobrze przemyślaną wentylację w gondoli, aby zapewnić komfort i zdrowe warunki dla dziecka podczas spacerów. 

Nowa marka wózków ZOKKY


Za marką Zokky stoi doświadczony i pełen pasji zespół tworzący Coletto - firmę znaną od lat na rynku produktów dziecięcych. Wykorzystując najnowsze technologie, 
naszą wiedzę i kompetencje staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania nowoczesnych rodziców.

Fotelik Nado O12 I-SIZE 40-145 cm

Fotelik samochodowy Coletto Nado O12 I-Size z nogą podpierającą przeznaczony jest dla dzieci o wzroście 40-145 cm. Możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (około 18 kg). Miękkia ergonomiczna wkładka idealnie sprawdzi się dla noworodka i niemowlęcia, a po wyjęciu wkładek i wysunięciu zagłówka, będzie odpowiedni dla starszaka. Funkcja obrotu o 360 stopni ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka, a także przewożenie dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu.

Znajdź sklepy z naszymi produktami!